Özel günlerin en gözde mücevher markası So CHIC, Sevgililer Günü’nü birbirinden şık modellerle karşılıyor. Duygulara hitap eden tasarımlar ve her tarza uyan romantik hediye seçenekleri So CHIC’te.

Kusursuz kesim tekniğiyle üretilen Premium Creative Koleksiyonu, So CHIC zanaatkarları tarafından aşkla ve zarafetle üretildi.

1610112386 premium creative 2 Romantik Aşk En güzel sözler

Premium Creative Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden eşsiz her parça aşkların sonsuzluğa uzanan hikayesiyle hayat buluyor. Premium Creative ışıltısıyla her ortamda bakışlar üzerinizde olacak!

1610112444 sevg l ler g n 399 tl Romantik Aşk En güzel sözlerSevgilinize en özel anlarınızı ölümsüzleştirecek hediye seçenekleri

Duygularınız en şık ve en değer ifadesi olacak So CHIC Sevgililer Günü Koleksiyonu, aşkın insanda yarattığı heyecandan ilham alarak tasarlandı. Sevgililer Günü’ne özel şık ve romantik çizgiler taşıyan koleksiyon parçaları trendleri yansıtan romantik ve yenilikçi çizgisiyle dikkat çekiyor.

So Chic ile aşkın üzerinde

Aşkınız kadar zamansız bir Sevgililer Günü sürprizi için So CHIC’in Alfabe Koleksiyonu’nu tercih edebilirsiniz.

so chic alfabe koleksiyonu dikey Romantik Aşk En güzel sözlerGökkuşağının renklerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon ile harflerin anlam yüklü dünyasını keşfedeceksiniz. İster kendinizin ister sevdiklerinizin baş harfini her an üzerinizde taşıyabilirsiniz!

Koleksiyonları incelemek için So CHIC mağazalarına uğrayabilir veya www.sochic.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tagged in: